Referencje

Referencje

Część zrealizowanych przez nas projektów:

 

Tomasz Żebrowski, tel. +48 500 62 55 72

Pan Wojciech Gosiewski z firmy Anfa Kable dał sie poznać jako rzetelny partner. Przy zakładaniu systemu kamer i systemu alarmowego wykazał się profesjonalizmem. Wykonana usługa była na wysokim poziomie a co najważniejsze w dobrej cenie. Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz inne cechy Pana Wojciecha były czynnikiem dzięki któremu wszystko przebiegło bez zarzutu. Bez wątpienia mogę polecić tą osobę jako wykonawcę systemów kamer czy alarmowych. Instalacji elektrycznej niestety nie wykonywała firma Anfa Kable, jednak przy kolejnej inwestycji bez wahania po raz kolejny podejmę współpracę właśnie z tą firmą.

Piotr Świerczyński, tel. +48 606 166 119

W naszym domu poprzednia ekipa elektryków nie mogła usunąć awarii. Dość szybko stwierdzili, że należy wymienić przewód w ścianie od bezpieczników do pralki. Przeraziło to nas, ponieważ instalacja jest w miarę nowa, a wymiana przewodu wiązałaby się z kuciem bruzd w łazience oraz na korytarzu. Przed remontem wraz z żoną stwierdziliśmy, że zasięgniemy porady niezależnego elektryka. Decyzja padła na firmę ANFA KABLE - wcześniej nam nie znaną. Elektryk z tej firmy przyjechał w przeciągu niecałej godziny a po 15 minutach okazało się, że wszystko zostało naprawione, nie trzeba było kuć ścian. Nie muszę w tym momencie określać jaka była nasza radość gdy wszystko przebiegło tak sprawnie. Pozostaje nam tylko polecić firmę i podziękować za uratowanie nas przed zniszczeniem łazienki.

Magda i Andrzej B.

Firma ANFA KABLE przeprowadziła w naszym mieszkaniu wymianę instalacji elektrycznej oraz zamontowała system inteligentnego oświetlenia. Sprawność i dokładność wykonania pracy zasługuje na uznanie. Firma godna polecenia. Najlepszy elektryk warszawa

Czesław Baranowski

Jestem wyjątkowo zadowolony z współpracy z firmą Anfa Kable. W przeciągu kilku godzin miałem gotowy do użycia wideofon. Panowie pozostawili po sobie porządek a podczas pracy zachowywali się kulturalnie. Należy im się ogromny szacunek za zorganizowanie i współpracę. Właśnie takie firmy należy promować, żeby zmienić obraz instalatorów.

Aleksandra Augustyniak

W moim biurze firma instalująca internet nie potrafiła rozpoznać problemu, którego skutkiem był nie działający internet przez 4 dni, fachowcy z tej firmy przyjeżdżali wiele razy i nie byli w stanie określić problemu a co dopiero go rozwiązać. Po paru dniach postanowiłam poszukać kogoś kto byłby w stanie mi pomóc ponieważ w mojej pracy internet jest niezbędny, traf chciał, że przyjechała do nas firma ANFA KABLE. Problem okazał się banalny i po 10 minutach pracy Pana Wojciecha Gosiewskiego miałam internet. W przeciwieństwie do poprzedniej firmy usługa została wykonana profesjonalnie a sam pan Wojciech okazał się przemiłym człowiekiem, który jest w stanie rozwiązać każdy problem. Więc polecam firmę ANFA KABLE wszystkim, którzy maja problemy nie do rozwiązania.